Monday, April 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Hazbi Lika godet nga Sellca: Ali Ahmeti dhe Bdi-ja ma punuan pas shpine…

Zëvendëskryeministri Hazbi Lika foli sot për shpërbërjen e Sekretariatit për Marrëveshjen e Ohrit. Ai tha se kjo nuk duhet të merret si një lojë...

Gjermania dhe Franca bashkojnë forcat si një superfuqi e vetme

Franca dhe Gjermania do të krijojnë politika të përbashkëta për mbrojtjen, punët e jashtme dhe ekonominë, në një binjakëzim të paprecedentë, që shihet si...

Serbia Në Këmbë Pas Deklaratës Së KFOR-It Se ROSU Mund Të Shkojë Në Veri...

Ministri serbe i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin ka reaguar ndaj deklaratës së zëdhënësit të KFOR-it, Vincenzo Grasso. Grasso ka deklaruar se njësitë speciale të policisë së...

Luana rikthehet në punë , shikoni postimin e saj të fundit ne Instagram se...

Luana rikthehet në punë , shikoni postimin e saj të fundit ne Instagram se çfarë shkruan ajo. Luana pas një pushimi, vendos të rikthehet në...

Vajza e Xhemajl Mustafës, kryeministrit: Distancohu nga deklarata e përfaqësuesit të OVLUÇK-së

Beriana Mustafa, vajza e Xhemajl Mustafës, i ka bërë një apel publik kryeministrit Ramush Haradinaj që të distancohet nga deklarata e përfaqësuesit të Organizatës...

Më të shikuara!