Monday, July 22, 2019

I vesh bikinit përmbys, pushton Instagramin

Trendi i nisur nga modelja italiane, Valentina Fradegrada, tashmë ka pushtuar instgramin. Ajo vendosi t’i veshë bikinit përmbys, gjë që tërhoqi shumë komentues. Pas saj,...

Pilotja 20-vjeçare që po “fluturon” në Instagram

Njihuni me piloten bukuroshe të avionit që ka mbi 19 000 ndjekës në Instagram. Që nga mosha 16-vjeçare, Aimme Burn fluturon mbi vullkane për të...

Bikinit më seksi për Ditën e Pavarësisë së SHBA-së

4 Korriku është data më e shënuar e historisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe duke qenë se temperaturat janë të larta, Pavarësia...

Georgina, mirënjohëse për Cristiano Ronaldon

Pak kohë më parë u përfol se Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij bukuroshe, Georgina Rodriguez, janë fejuar, pasi kjo e fundit u...

Heidi Klum pozon topless, tregon se mosha është thjesht numër

Heidi Klum na ka treguar se për të mosha është thjeshtë një numër. Modelja 45-vjeçare ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme për...

Gruaja e sulmuesit të Anglisë i jep zemër shokëve të burrit me set të...

Rebekah Vardy, bashkëshortja e sulmuesit anglez Jamie Vardy, ka treguar patriotizmin e saj në prag të ndeshjes që Anglia do të luajë sot ndaj...

Koha për pushime për Rita Orën, shkëlqen në Francë

Pas koncerteve të shumta të saj, njëri prej të cilëve edhe në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, tashmë për Rita Orën është koha për pushime. Këngëtarja...

Nga gardiane burgu në striptiste

Një gardiane burgu ka vendosur që të lërë punën e saj dhe të bëjë një ndryshim drastik në karrierë. Isabelle Deltore ka punuar në një...

Xoana ngushëllon Messin: Të dashuroj!

Ka treguar se në të kaluarën ka kaluar një natë me Messin (që nuk ishte aspak mbresëlënëse sipas saj), por kjo nuk do të...

Vajza seksi e fiksuar pas video-lojrave

Charlotte është vajza e video-lojrave më seksi në botë. Bukuroshja bjonde ka një pasion të madh për lojrat elektronike dhe kjo falë të dashurit të...

Lajmet e Fundit!

Video/ Helikopteri bën ulje të rrezikshme dhe shpëton alpinisten

Një helikopter i Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore (QKUB), ka kryer një ulje të rrezikshme pasditen e së dielës, kur është detyruar të zberësë...

Policia e Tetovës zbardh incidentit e mbrëmshëm me armë zjarri në Tetovë

Më datë 30.11.2018 rrethë orës 21 e 07 minuta, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, është denoncuar se në afërsi të një objekti...

Sinan Hoxha Drejt Palma De Majorkas Me Avion Privat Për Në Dasmën e Miliarderit

Miliarderi shqiptar Bashkim Osmani dhe bashkëshortja e tij Sandra, këtë të shtunë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë me një dasmë super luksoze. Ajo...

Mësuesit e parë nga Shqipëria në Tetovë më 1941

Kush e solli Abetaren e parë në gjuhën shqipe nga Shqipëria në Tetovë? -Shkolla e parë shqipe në Tetovë u hap në qershor të vitit...

Ditëve në vijim do të ketë shi të rrëmbyeshëm, vetëtima dhe erë

Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike kumtoi se ditëve të ardhshme në orët e pasdites do të ketë paraqitje të shpeshtë të shiut të rrëmbyeshëm, vetëtimave...

Më të shikuara!