Monday, April 22, 2019

Vajza e Sabianit bën transformimin më të befasishëm

Vajza e këngëtarit Sabian tashmë është po aq e njohur, mbase dhe më shumë se i ati. Modelja Keisi Medini është një prej femrave më...

“Bukuria është ajo çka ne duam të shohim!”

Ajo ndihet unike, ndryshe dhe e bukur. Sofia Hadjipanteli është një modele 21-vjeçare, por që gjithnjë e më shumë po pushton rrjetet sociale për...

49 vjeç, me bikini metalik në rrugët e Nju Jorkut

Helena Christensen vesh të njëjtin kostum metalik që kishte paraqitur në 1991 dhe serish të lë pa frymë. Helena Christensen, në moshën 50-vjeçare, është kthyer...

Aktorja bëhet nënë në moshën 54-vjeçare

Mosha nuk ka rëndësi për aktoren daneze Brigitte Nielsen. Ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të 5-të në moshën 54-vjeçare. Mediat bëjnë të...

“Përflaket” Majorka

Yjet e “Love Island’ Amber Davies, Gabby Allen dhe Gjeorgji Harrison u mblodhën në një parti në një pishinë në Majorka. Treshja shijoi një ribashkim...

E dashura e Valon Behramit merr gjithë vëmendjen nga mediat në stadium

Përveç ndeshjeve që po zhvillohen, në kampionat Botëror vëmendje të madhe po marrin edhe tifozet atraktive.Ndeshja e zhvilluar dje mes Zvicrës dhe Kosta Rikës,...

Modelja nudo te Muri i Lotëve, polemika nga e gjithë bota

Tërësisht nudo, e ulur në një karrige plastike, e në sfond Muri i Lotëve në Jerusalem. Kjo është pamja që ka shkaktuar pa fund...

Demi zbardh Ibizën

Demi Rose ka realizuar një tjetër set fotografik në Ibiza, duke treguar pse është një nga modelet më të kërkuara të momentit. Me një kostum...

A është ky Botërori më i nxehtë në tribuna?

Ndeshjet e Kupës së Botës kanë rezervuar shumë surpriza dhe emocione deri tani. Por në Rusi, atmosfera ka qenë tepër e nxehtë edhe në tribuna,...

Uruguai fitoi thellë në fushë, por Rusia u ‘hakmor’ në tribunat e stadiumit…

Përballja mes Uruguait dhe Rusisë në fushën e blertë nuk pati histori, pasi latino-amerikanët dominuan në të gjitha aspektet, por në tribuna situata përmbyset. Janë...

Lajmet e Fundit!

Tragjedi në Itali , i riu shqiptar bëhet copash në aksident

Një djalë në moshë të re ka gjetur vdekjen këtë festë Krishtlindjesh në një rrugë rurale të Castellamonte-s (Torino) në Itali. Fjala është për një...

“Deri në vdekje”, protestuesit i vënë zjarrin kabinave të sportelit në rrugën e Kombit

Qytetarët janë të vendosur që të mos tërhiqen nga protesta kundër rrugës së Kombit. Ata janë mbledhur ditën e sotme pranë gabinës ku bëhen pagesat...

Britanikja “Ngrohë” Spanjën, Nxjerr Format Shpërthyese

Ajo fitoi famë në “Love Island” vitin e kaluar, ku u përfol për marrdhënie seksuale. Të mërkurën, Katie Salmon tregoi se pse arriti të bëhej...

Kaos te Gjermania: Ozil dhe Gundogan duhet të largohen nga Kombëtarja!

Mesut Ozil dhe Ilkay Gundogan nuk po gjejnë paqe që pas fotos së shumë diskutuar me presidentin e Turqisë, Recep Tayyip Erdogan. Të dy janë...

Shaqiri për Kloppin: Dua të fitoj tituj për këtë njeri!

Xherdan Shaqiri e vlerëson lartë Jurgen Kloppin Liverpooli e ka filluar mbarë edicionin në Premier Ligë dhe pas 12 xhirove të para është në vendin...

Më të shikuara!