Sunday, August 25, 2019

Hedhja mbi dem

Një ‘rekord thyes’ hidhet mbi një dem në festivalin e demave në arenën e Las Ventas në Madrid, Spanjë.

Lajmet e Fundit!

E zë hajnin në shtëpi, qytetari rrezikon tre vite burg

Një qytetar nga rrethina e Gjilanit rrezikon të dënohet me tri vite burg, kjo pasi që ai ka ndaluar një hajn në shtëpinë e...

Gjendet kush e zëvendëson Marina Vjollcën tek “Proçesi Sportiv”

Pas 10 vitesh si moderatore e emisionit ‘Procesi Sportiv’ krah Edi Manushit, Marina Vjollca vendosi që të hiqte dorë për një tjetër spektakël shtatorin...

Derbi mes Interit dhe Milanit për Pastoren

Argjentinasi raportohet se është një nga synimet e mëdha të skuadrave itailane. Sidoqoftë, L’Equipe raporton këtë mëngjes se 27 vjeçari dëshiron të largohet nga kampionati...

Zemra e një nëne kërkon ndihmë: Është drita e syve, pa ju ai nuk...

Kjo është Afërdita Baculi. Prej tre muajsh endet korridoreve të spitalit. Lotët I janë tharë, shpesh herë është edhe e pavetëdijshme, nuk reziston dot...

Kjo që ndodh me pushuesit në plazhin e Vlorës është tepër e pazakontë!

Qershori nuk ka mbajtur mot të ngrohtë dhe me diell për plazh. Disa pushues nga Kosova vazhdojnë të qetë programin e tyre të pushimeve...

Më të shikuara!