Thursday, March 21, 2019

Shtrëngata në Prishtinë

Mbrëmë në Prishtinë ka mbretëruar mot me reshje shiu dhe bubullima. Poashtu kishte edhe shtrëngata. Mendim Rugova ka arritur të kap foto mahnitëse nga kjo...

Hedhja mbi dem

Një ‘rekord thyes’ hidhet mbi një dem në festivalin e demave në arenën e Las Ventas në Madrid, Spanjë.

Lajmet e Fundit!

Motrat e vrara në Zvicër nga shqiptari, janë nga Lezha

Dy motrat e vrara barbarisht nga shqiptari në Zvicër janë nga Lezha dhe me mbiemër Frroku. Familja e dy motrave, Alma dhe Elda Frroku në...

Oriola Marashi çmend sërish rrjetin!

Që kur u bë pjesë e grupit “OTR”, emri i saj po lakohet shumë nëpër media Dikur grupi kishin Encën, teksa i mbante dhe më...

Përfitimet shëndetësore të portokallit

Portokallët përmbajnë pak kalori dhe plot ushqyes. Janë të mirë për një lëkurë të shëndetshme dhe mund të ndihmojë për të ulur rrezikun për shumë...

Azet i pandalshëm, tri milionë për tri ditë me ‘Uberlebt’

Superylli shqiptar, Azet, ka vazhduar të pushtojë të gjitha top listat në Evropë.Reperi spektakolar shqiptar i cili ka krijuar famë në hip hopin gjerman,...

Playboy Rusi zbulon “formacionin” për Kupën e Botës – FOTO

Modelet e Playboy Rusi kanë realizuar një set fotografik tepër provokues në prag të Kupës së Botës, pikërisht në njërin prej stadiumeve ku do...

Më të shikuara!