Monday, April 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Deputetja që merr 11.000 euro për harxhime rrugore, thotë se rritja e akcizës nuk...

Deputetja e LSDM-së, Mira Stojçevska në seancën kuvendore të Komisionit për Financime dhe Buxhet, ka thënë se rritja e akcizës së naftës nuk do...

Rrugët e malësisë së Sharrit të bllokuara nga bora, lëvizjet e kufizuara

Rrugët e malësisë së Sharrit gjatë ditës së sotme kanë qenë thuajse të bllokuara plotësisht nga bora, veçanërisht fshatrat në thellësi të malësisë së...

Aksidenti në rrugen e kombit, plagosen nënë e bijë

Nënë e bijë janë plagosur në një aksident të shënuar në autostradën Kukës- Tuneli i Kalimashit. Aksidenti u shënua paraditen e sotme në vendine quajtur...

Gati të gjithë ish-krerët e MPB-së kanë përfunduar në bur.gun e Shutkës

Sasho Mijallkov, Mitko Çavkov, Gjoko Popovski, Vlladimir Hristovski, Toni Jakimovski janë ish-drejtuesit e lartë të organeve më të larta të sigurisë në Maqedoninë e...

Aksident i rëndë trafiku në Shkup

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në afërsi të Hotel “Continental ” në Shkup. Sipas dëshmitarëve okularë, automjeti nga shpejtësia e madhe ka humbur...

Më të shikuara!