Saturday, June 15, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Policia e Tetovës njofton për një shpërthim të fuqishëm në fshatin Bogovinë

Djembrëma (14 nëntor) rrethë orës 22.00, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, është denoncuar, shkaktim i rrezikut të përgjithshëm, në një fermë në...

Ora 30 mijë, unaza 10 mijë euro – Granit Xhaka i dashuruar pas luksit

Superylli shqiptar i futbollit, Granit Xhaka, duket se është një adhurues i madh i luksit. Veshjet luksoze dhe akcesorë në vlera stratosferike shoqërojnë yjet...

Luftë totale, Juvja dhe Barça në luftë për 4 lojtarë

Juventus dhe Barcelona do të jenë shumë të zëna në hapjen e merkatos verore. Sipas “Tuttosport”, dy gjigantët e Europës do të “ndeshen” për...

Bruksel, ftohen në takim liderët e Ballkanit Perëndimor

Pas mbledhjes së jashtëzakonshme të Këshillit të Sigurimit të OKB-së, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksandar Vuçiq do të jenë...

Një person i plagosur në incident në fshatin Saraqinë

Q.E. (56) nga fshati Saraqinë i Tetovës është plagosur me plumb në gjurin e djathtë pasi dje drejt tij me pistoletë ka shtënë bashkëfshatari...

Më të shikuara!