Tuesday, February 19, 2019
Home Music

Music

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

Lajmet e Fundit!

Studentët e mjekësisë të UT-së, kontrolle falas për qytetarët

Me rastin 14 Nëntorit – Ditës botërore të diabetit, Grupi shkencor i Parlamentit Studentor të Fakultetit të Shkencave të Mjekësisë i Universitetit të Tetovës,...

Teteks 0-1 Struga, edhe Vojvodët nuk e shpëtojë Teteksin nga rënia prej lige

Sot Teteksi përballet me ekipin e Strugës në Tetovë ku rezultati aktual është 0-1 për ekipin e Strugës. Në qoftse humb edhe këtë ndeshje Teteksi...

Si i shpëtoi akssidentit shoqja më e mirë e Onur Sadikut (VIDEO)

Aaksidenti ndodhur mbrëm ka tronnditur gjithë Maqedoninë, pasi autobusi doli nga rruga në autostradën Shkup-Tetovë dhe ra në udhën e vjetër në f.Llaskarcë. Ja rrëfimi...

Droga ‘skunk’ në tregun turk, konsullata: Nga Shqipëria nuk vijnë vetëm prodhimet vendase

Konsullata e Përgjithshme në Stamboll ka reaguar pas shkrimit të gazetës turke “Daily Sabah“, për trafikun e lëndëve narkotike dhe një lloji të ri...

Dhjetë qytetarë në ditë thyejnë eshtrat nga trotuaret e papastruara në Tetovë

Është shtuar numri i personave që janë lënduar shkaku i rrëshqitjeve në akullin që e kanë trotuaret e pa-pastruara të qytetit të Tetovës. Në repartin...

Më të shikuara!