Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Kërcënon policin,arrestohet i riu

  Në orët e hershme të mëngjezit 21 vjeçari J.I nga Gostivari pa asnjë shkak dhe arsye ka sulmuar fizikisht një pjestar të policisë së...

“Cmendet” Murinjo, përgatit 50 mln euro për Ivan Perisic

Merkato po vlen ende pa mbaruar Botërori dhe klubet e mëdha angleze, italiane e spanjolle janë hedhur në sulm. Lëvizja e Ronaldos nga Reali...

Rita Ora: Ne jemi shqiptarë, kështu që nuk pranojmë broçkulla

Përpara se këngët e Rita Orës të dëgjoheshin në radio, ikona angleze e popit po performonte dhe po punonte në lokalin e babait të...

Bayerni i futet garës për Ronaldon, mbi 100 milionë për portugezin

Cristiano Ronaldo është pranë largimit nga Real Madridit. Futbollisti më i mirë në botë për vitin 2016, ia ka kumtuar lajmin e largimit shokëve të...

Burri im i dashur, nëse dëshiron më tepër seks, ja se çfarë duhet të...

Burri im i dashur… E kuptoj se dëshiron më tepër seks, shumë më shpesh sesa unë jam në gjendje të jem aty pranë teje. Ndonjëherë...

Më të shikuara!