Tuesday, July 16, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Ja ku vjen mbretëresha e nudove !

jo është mbretëresha e fotove të nxehta. Modelja Joanna Krupa është në prag të divorcit me të shoqin, Megjithatë ajo duket e relaksuar. 38-vjeçarja...

Reperi më i ri nga Tetova, Vebi Bajrami, nxjerr këngën e shumë pritur ”RAP...

Fillim i hatashëm për 18 vjeçarin nga Tetova,e çuditshme por e vërtetë nga një reper kaq i ri të dalë një këngë e një...

Bën sherr me italianin për një shtyllë, shqiptari nxjerr thiken dhe

Në gjendje të dehur, një diskutim mes fqinjësh ka përfunduar në mënyrën më të keqe në Itali ku protagonist është një shqiptar. Një e dielë...

Adelina e “nxehtë” në foton e fundit: Më mungon vera

Adelina Berisha është emër i komentuar në mediet rozë. Njihet për format bombastike trupore të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë vazhdimisht. Së fundi, ajo ka postuar...

Cristiano Ronaldo dhe Georgina argëtohen në borë

Real Madridi do ta ketë një mesjavë pa angazhime dhe lojtarët e tij nuk do të rikthehen në stërvitje deri të martën pasdite. Për këtë...

Më të shikuara!