Thursday, April 18, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Krismë dhe tollovi në kazermën policore në Idrizovë, disa policë të lënduar!

Instruktor në Qendrën për trajnim në Idrizovë ka gjuajtur dje me revole para një grupi prej dhjetëra kadetëve te kantina brenda Qendrës, shkruan Netpress. “Burime...

Vëllezërit nga Shkupi jetojnë në varfëri, por u japin shembull milionerëve: Truallin më të...

Shembujt pozitiv jo çdo herë tërheqin sa duhet vëmendjen e opinionit, mirëpo shembulli i vëllezërve Jakupi nga fshati Paniçar i komunës së Sarajit assesi...

Farat e shalqirit shërojnë sëmundjen më të përhapur të momentit

Shalqiri është një ndër përbërësit më të preferuar gjatë ditëve të nxehta. Nuk është vetëm shijshëm dhe freskues, por është edhe një pastrues shumë...

Bënë selfie me të gjithë meshkujt që i “lëshojnë” fjalë në rrugë

Noa Jansma 20-vjeçe, ka krijuar një llogari në Instagram të cilin ua ka kushtuar meshkujve që i vardisen nëpër rrugë. Ajo është fotografuar me...

FSHATRAT DHE QYTETET E PASURA ME AR NË KOSOVË

Miniera e Artanës (ish-Novobërda), është më e pasura sa i përket arit. Llogaritet se në këtë minierë ka resurse të arit deri në 2...

Më të shikuara!