Saturday, June 15, 2019
Home Photography

Photography

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Durrës, autobusi përplaset me dy automjete, dy të plagosur

Dy automjete dhe një autobus i linjës Golem-Plepa u përplasën sot pranë hyrjes së Shtëpisë së Pushimit të Ministrisë së Mbrojtjes në zonën e...

Një ditë pas diplomës, rikthehet në shkollë e armatosur deri “në dhëmbë”

Me një pushkë automatike të hedhur pas krahëve, taka të larta dhe një fustan të shkurtër, një e sapodiplomuar rindezi debatin e armëmbajtjes në...

Kosova heq barrierat kufitare me Shqipërinë

Kuvendi i Kosovës miratoi rezolutën për unifikimin doganor me Shqipërinë. Rezoluta e paraqitur nga deputeti socialdemokrat Visar Ymeri mori mbështetjen e 67 deputetëve përfshirë...

Gjyshin e largojnë nga familja, por ky gjestë i nipit te tij 4 vjeçarë...

Nëse i trajtoni prindërit tuaj me dashuri dhe respekt, fëmija juaj ka të ngjarë të bëjë të njëjtën gjë për ju.Një burrë i moshuar...

Merkel Në Krye Të Gjermanisë Dhe Rëndësia Për Shqiptarët

Edhe për 4 vitet e ardhshme, Angela Merkel do të jetë sërish në krye të qeverisë gjermane. Por si përkthehet fitorja e saj, çfarë...

Më të shikuara!