Sunday, August 18, 2019
Home Photography

Photography

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Kylie Jenner Tregohet e Pakujdesshme, Tregon Të Brendshmet

Ajo asnjëherë nuk ka pasur turp të tregojë format e saj trupore me veshje seksi. Por, kësaj radhe Kylie Jenner ka treguar aksidentalisht të brendshmet...

Ndërron jetë kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës

Ka ndërruar jetë kreu i federatës Kosovare të Futbollit, Fadil Vokrri. Vokrri ndërroi jetë në moshën 58-vjeçare. “Besohet të ketë qenë sulm në zemër, por...

A u rrah Ligrit Uka?

Policia e Kosovës ka thënë se ende nuk janë kapur sulmuesit e reperit 20-vjeçar, Ligrit Uka, i cili u sulmua sot në rrugën “Isa...

Çfarë është dieta e lëngshme dhe a është ajo e shëndetshme?

Lëngjet, supërat – një dietë e lëngshme i zëvendëson të gjithë vaktet tuaja me – siç kuptohet dhe nga emri – gjëra të lëngshme. Kjo...

Gruevski duke shëtitur nëpër një qendër tregtare në Budapest (VIDEO)

Portali hungarez 444.hu ka publikuar një video ku shihet ish kryeministri NIkolla Gruevski se si shëtitët në qendrën tregtare WestEndCity, që gjendet në qendër...

Më të shikuara!