Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

E vërteta e vajit të kokosit

Arra e Kokosit ka qënë një ushqim me vlera në zonat tropikale prej mijëra vjetësh. Tradicionalisht, e kanë shijuar si ujë arrëkokosi, apo tuli...

Shqipëria është skandal, nuk mposhtim dot as Jordaninë

Shqipëria është ndarë në një barazim 0-0 në takimin miqësor me Jordaninë të zhvilluar në “Elbasan Arena”. Skuadra e Christian Panucci-t nuk ka mundur...

Letrat e Dashurisë Që Dritëroi i Niste Sadijes Në Vitet ’60

“Adio, gjakftohtësi, armë e shkrimeve të mija! Pse vallë? Kjo siç duket është merita jote. Unë në përgjithësi kurrë nuk kam hapur sytë rrugëve...

“Maqedonia e Veriut”, cilët janë hapat e mëtejmë nga Athina e Shkupi

Deri në mbrëmjen përpara votimit, jashtë ndërtesës së Kuvendit grek pati përleshje të dhunshme e turma lëshoi fishekzjarrë dhe flakadanë, duke lënë kështu të...

Ronaldo mes PSG-së dhe Real Madridit, Mbappe e ka fatin e tij në dorë

Nëse Kylian Mbappe do të transferohet tek Real Madridi, atëherë me shumë mundësi Cristiano Ronaldo do të largohet nga “Santiago Bernabeu”. Është e përditshmja sportive...

Më të shikuara!