Monday, July 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Për një vit 10.000 qytetarë të Maqedonisë kanë aplikuar për marrjen e pasaportës bullgare

Në Bullgari, katër persona janë akuzuar për lëshimin e certifikatave të origjinës dhe pasaportave. Për kryerjen e këtij shërbimi ata kanë marr të holla me...

Halil Kastrati dhe Gold AG vizitojn ish-luftëtarin i cili po përballet me një sëmundje...

Halil Kastrati dhe Gold AG vizitojn ish-luftëtarin i cili po përballet me një sëmundje të rëndë. Hoxha Halil Kastrati, dhe Gold AG sot kan vizituar...

Zaimina nuk i kursen asgjë në kohë të shtatzënisë

Zaimina pak ditë më parë ka lajmëruar se është në pritje të fëmijës së saj të parë pas shumë spekulimeve lidhur me këtë shtatëzani. Por...

Çaji nuk pihet vetëm kur jeni i ftohur apo me grip

Një studim i ri tregon se çaji arrin të reduktojë sëmundjen e glaukomës te njerëzit, një gjendje që prek presionin brenda syrit përfshirë humbjen...

Tmerr në familjen shqiptare: Babai i kërcënohet me thikë të birit 17

Mbrëmje tmerri për një familje shqiptare në Montelupo Fiorentino të Italisë. Babai kishte marrë thikë dhe kërcënonte të vriste djalin e tij 17-vjeçar. Sipas mediave...

Më të shikuara!