Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Meshkujt lënë anash seksin për Facebook!

  Sipas një studimi të fundit, rreth 2 mijë britanikë nuk duan të jenë të lumtur me njëri tjetrin. Kjo sepse kur ata zgjohen nga gjumi...

Janakieski: Nuk dua të besoj se për shkak të Gruevskit jam në burg

ish-funksionarët e lartë në Qeverinë e Maqedonisë në kohën e VMRO-DPMNE-së Mile Janakieski dhe Kiril Bozhinovski kërkojnë nga Gjykata e Apelit lirimin e tyre...

Për një vit 10.000 qytetarë të Maqedonisë kanë aplikuar për marrjen e pasaportës bullgare

Në Bullgari, katër persona janë akuzuar për lëshimin e certifikatave të origjinës dhe pasaportave. Për kryerjen e këtij shërbimi ata kanë marr të holla me...

Njihuni me miliarderin që braktisi gjithçka për të jetuar në shpellë

Për shkak të zhurmës së qytetit, kush e di se sa prej nesh kanë menduar më shumë se një herë që duan të ikin...

Privohen nga liria dy të rinj nga Tetova, dyshohen për vjedhje

Dje (19-dhjetor) rrethë orës 10.00, në rrugën e ,,Ilindenit,, në Tetovë, janë privuar nga liria 26-vjeçari Sh.I. dhe 26-vjeçari B.Q. të dy nga Tetova,...

Më të shikuara!