Thursday, February 21, 2019

Aksident ne Saraj, nuk ka viktima

Një aksident trafiku ka ndodhur në hyrje të Sarajit. Në aksident janë përfshirë tre vetura. Fatmirësisht nuk raportohet për viktima.    

Ky është imami nga fshati Kalisht, i cili është në gjendje të rëndë shëndetesore...

Ky është imami nga fshati Kalisht, i cili është në gjendje të rëndë shëndetesore pas aksidentit të mbrëmshëm Të lutemi Deri më tash janë identifikuar kufomat...

Prokuroria: Shoferi nuk dha dëshmi relevante për ngjarjen

Shoferi i autobusit të akssidentuar në fshatin Llaskarcë, gjatë bisedës me prokurorin që e heton ngjarjen tragjike ku humbën jetën 14 persona, nuk ka...

Janë identifikuar tashmë 14 udhëtarët për personin e 15 ende nuk ka informacion

Janë identifikuar tashmë 14 udhëtarët që humbën jetën në tragjedin e mbrëmshme të autobusit që u rrokullis në autostradën Shkup-Tetovë, në afërsi të fshatit...

Filloi tërheqja e autobuzit që u aksiidentua, dërgohet për ekspertzë

Sapo ka filluar terheqja e autobusit nga vendi tragjik ku do të dergohet per ekspertize te metutjeshme ne njeren nga kazermat e Shkupit. Mbrëmë rreth...

Zjarëfikësi UKA ALITI: Ja çfarë përjetova në vendngjarje (VIDEO)

Zjarrfikësit e Brigadës për shpëtim nga Tetova kanë qenë ndër të parët që kanë arritur në vendngjarje ku bashkë me banorët e fshatit Llaskarcë...

Banorët lokalë tregojnë momentet e para pas rrokullisjes së autobusit

Pasqyrë e trishtë në vendin e ngjarjes ku sonte ndodhi aksidenti tragjik me rrokullisjen e autobusit. Ekipet e Ndihmës Mjekësore, shërbimeve zjarrfikëse, policisë, ushtrisë, njësive...

19 vjeçari Onur Sadiku është njëri nga personat që humbi jetën në aksiidentin e...

Onur Sadiku është 19 vjeçari që ka ndërrur jetë mbrëmë në aksidentin me autobusin e kompanisë Durmo Turs që udhëtonte nga Shkupi për në...

Në mesin e personave që humbën jetën është edhe djali i një deputeti, ja...

Në aksidentin tragjik që ndodhi sot pasdite në rrugën nga Shkupi për në Tetovë, gjithashtu vdiq Jovica Trpevski, i cili është djali i deputetit...

Shkon në 14 numri i personave që ndruan jetë nga aksidenti tragjik Shkup-Tetovë

Qeveria shpalli dy ditë zie (14 dhe 15 shkurt) pas aksidentit të rëndë të trafikut që ndodhi në rrugën Shkup-Tetovë këtë pasdite, ku 14...

Lajmet e Fundit!

KUSH ËSHTË GRUAJA INDIANE QË ERDHI NË SHQIPËRI DHE NJERËZIT I PUTHIN KËMBËT

Gjatë ditës së djeshme një gurua indian ka mbërritur në aeroportin e Shqipërisë “Rinas”, ku është pritur nga shumë njerëz të cilët prisnin radhën...

A e Dini Që Këto Ushqime Ju Shtojnë Dëshirën Për Seks

Të gjithë e dinë se disa ushqime janë afrodiziakë shumë të mirë dhe rrisin dëshirën seksuale. Ju me siguri keni dëgjuar për çokollatënn e zezë,...

Emina e ‘Kall’ Me Këngën ‘Hatixhe’ Në Miami !

Modelja shqiptare me famë botërore asnjëherë nuk ka harruar se nga vjen.  Pavarësisht faktit që ka arritur të bëhet shumë e suksesshme jashtë vendit nuk...

Andrra xheloze për vajzat në klipin e Sinanit

Në çdo çift ka xhelozira, por Andrra ka një arsye më shumë. Në videoklipet e Sinanit ka gjithmonë një grup vajzash që kërcejnë e...

Futbollisti që po respektohet nga e gjithë bota, gjesti i tij i përlot të...

Kylian Mbappe ka fituar një respekt nga e gjitha bota pas paraqitjeve të tij në Botërorin “Russia 2018”, ndërsa paratë që i ka fituar...

Më të shikuara!