Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Fjolla zbulon se çfarë raporti ka me Fifin, shikoni si e quan ajo…

Të dyja janë ndër emrat më të njohur në skenën muzikore Bëhet fjalë për këngëtaret Fjolla Morina e Filloreta Raçin e njohur si Fifi. Përveç...

‘Ishte i lodhur’, Erjona Sulejmani thumbon keq ish-burrin në mes të emisionit

Mbrëmjen e djeshme u mbajt edhe ndeshja mes Brazilit dhe Zvicrës, ku siç dihet në skuadrën e Zvicrës luajnë 3 shqiptar ndërmjet tyre edhe...

Gjendje e Jashtëzakonshme Për Shkak Të Zjarreve

Në një pjesë të rajonit malor jugperëndimior është shpallur gjendje e jashtëzakonshme. Gjendja emergjente 30 ditëshe e shpallur nga ministri i brendshëm i Maqedonisë, Oliver...

Rita Ora nuk pyet më për asgjë, nxjerr gjoksin dhe pozon para pasqyrës

Rita Ora është emër shumë i lakuar në titujt rozë. Shqiptarja e cila u bë e famshme në të gjithë botën për talentin e...

Vendi tundet sërish nga tërmeti, ja epiqendra

Shqipëria vijon të tronditet nga tërmetet. Pak minuta më parë është ndjerë një tjetër lëkundje. Tërmeti ka qenë në magnitudë 3.6 ballë rihter, teksa...

Më të shikuara!