Thursday, July 18, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Projektligji që pritet t’i ‘qetësojë’ punëtorët

Punonjësit në sektorët e ndryshëm publikë në Kosovë janë futur apo po paralajmërojnë hyrjen në grevë, duke rritur kështu trysninë mbi Qeverinë për rritje...

Mel Gibson dhe Van Dam vijnë në Shqipëri, dy aktorët kanë një surprizë për...

Aktorët Hollivudian me famë ndërkombëtare Mel Gibson dhe Jean Claude Van Dam do na nderojnë me ardhjen e tyre në Shqipëri. Sipas “Report tv”,...

Bllokohen llogaritë e kumbarës së Gruevskit në Monako?!

Prokuroria Publike ka ndërmarrë masa për zbardhjen e rastit të koncesionerit të qendrave të dializës në Maqedoni, kompanisë Diamed, e cila kishte shitur për...

Demokracia Studentore: Do të vazhdojnë protestat deri në shkarkimin e rektorit Demaj

Demokracia Studentore ka njoftuar se nuk do t’i ndalojnë aksionet dhe protestat derisa rektori i UP-së Marian Demaj, të jep dorëheqje dhe të përgjigjet...

Modric e ka me anglezët: Kështu është kur nuk na respektojnë!

Kapiteni i Kroacisë, Luca Modric, foli pas fitores me Anglinë dhe arritjen në finalen e madhe kundër Francës. Futbollisti i Real Madrid-it mendon se...

Më të shikuara!