Monday, August 19, 2019

Vajza e shurdhër mahnitë jurinë me zërin e saj, shkon drejtpërdrejtë në netët LIVE...

Mandy Harvey është një vajzë e cila humbi dëgjimin në moshën 18 vjeç, ndërsa tani është 29. Ajo ka filluar të këndojë qysh në moshën...

Lajmet e Fundit!

Deklarata e fortë e Izet Haxhisë: Berisha bëri një marrëveshje për të vrarë disa...

Ish-truproja i Sali Berishës, Izet Haxhia, i dënuar me 25 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit doli sot para gjykatës dhe ka bëri...

Shokon Këngëtari i Famshëm: Rita Ora Më Ktheu Në Një Person Të Varur Pas...

James Arthur ka pranuar se ai u shndërrua në një person të varur nga seksi pas një flirti me rita ora. ish-fituesi i x...

Bale: Nëse largohem nga Real Madrid ?

Gareth Bale spekulohet se mund të largohet nga Real Madrid, gjatë këtij afati kalimtar të verës. Kurse, “Daily Express” raporton se sulmuesi uellsian ka një...

Nusja ‘Theu’ Traditat, Martohet Me Fustan Të Zi

Siç e do zakoni, në të gjitha vendet e botës nuset në ditën më të rëndësishme të jetës së tyre vishen me fustan të...

Tre të arrestuar, paguan derivate me para të falsifikuara

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar tre persona pasi të njëjtit kanë mbushur veturën me derivate dhe kanë paguar me...

Më të shikuara!