Monday, April 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Gjendet pa shenja jete një shqiptar në një vilë në Itali

Tre ditë më parë policia italiane ka identifikuar një shqiptar të murosur në një vilë të shekullit të 18-të Pas rezultateve të autopsisë, autoritetet italiane...

Messi dhe Suarez dhurojnë spektakël ( VIDEO)

Lionel Messi dhe Luis Suarez kanë treguar edhe gjatë pushimeve që janë një dyshe e madhe e futbollit dhe se kanë një telepati të...

Kimi rus me linjën e vet të kostumeve të plazhit

Famën e gjeti përmes rrjeteve sociale, sidomos nga Instagrami ku qindra-mijëra ndjekës të saj i vunë nofkën “Kim Kardashian rus”. E tani, Anastasia Kvitko kërkon...

Privohen nga liria 19 femra në një pbjekt hetelierik në rajonin e Gostivarit

Pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendëshme Tetovë- Stacioni policorë Gallatë, sot (27-dhjetor) prej ora 01.00-03.00 kanë realizuar kontroll aksion në objektin...

Neymar me lajm fantastik për tifozët e Real Madridit

Neymar mund të largohet nga klubi i pasur francez, pas vetëm një sezoni në Parc des Princes. Neymar është i interesuar për transferim në Real...

Më të shikuara!