Monday, April 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Kafja dhe çokollata përmirësojnë shëndetin, thonë kardiologët

“Katër ose pesë filxhanë kafeje në ditë, edhe dekafeinat, zvogëlojnë vdekshmërinë kardiovaskulare në vazhdimësi duke filluar nga 10 deri në 18 vjeç. Pirja e...

Fillon nisma për ndryshimet kushtetuese

Edhe pse deputetët e VMRO-së kërkuan që të votohet në mënyrë vetanake, megjithatë me 80 vota PRO Kuvendi miratoi nismën për ndryshimet kushtetuese. Edhe përkundër...

A ka ndryshuar qëndrimi i Haradinajt për taksën ndaj Serbisë?

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sërish ka folur për taksën e vendosur nga Kosova ndaj shtetit serb. Ai tha se ka filluar një fushatë kundër...

Neymar dhe yjet e PSG-së do nderojnë Lorik Canën të dielën

Ceremonia me kombëtaren shqiptare kundër Italisë, nuk ishte e fundit për Lorik Canën. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar se ish-kapiteni legjendar kuqezinjve do të luajë...

Gostivar: Policia zbardh 52 vjedhje

Sektori për punë të brendëshme Tetovë- Zyra e jashtme për punë kriminalistike Gostivar, komplet i ka zbardhur 50 vjedhje të rënda dhe 2 tentime...

Më të shikuara!