Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Rike Roçi, si ka mundësi të jetë kaq sexy kjo femër?!

sh-banorja e Big Brother, është një nga femrat më të hatashëm. Super e thjeshtë dhe njëkohësisht tepër sensuale, Rike Roçi godet në çdo postim...

Ngjarja tragjike në Tiranë, autori sapo ishte kthyer nga Suedia

Majlind L. 42 vjeç me origjinë nga Burreli ka vrarë me armë zjarri vjehrrin dhe vjehrrën e tij që banonin në një shtëpi private...

“Serbia ka filluar të përdorë Maqedoninë për të futur mallra në Kosovë”

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi, ka thënë se nuk ka mungesë të produkteve në Kosovë, pavarësisht se po bëhet një muaj...

SHBA: Jo Imunitet Diplomatik Për ‘Qendrën Humanitare’ Në Nish

Senatori amerikan Ron Johnson ka thënë se shpreson që Vuçiçi dhe Serbia do t’i kundërshtojnë përpjekjet për t’i dhënë imunitet diplomatik Qendrës Humanitare ruso-serbe. Në...

Adelina Tahiri Vjen Me Poza ‘Të Nxehta’

Këngëtarja e njohur shkupjane Adelina Tahiri është ende duke shijuar disa ditë të merituara pushimi. Javë më parë ajo ishte në Santorini të Greqisë, ndërsa...

Më të shikuara!