Monday, April 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Meta Nis Punën Si President, Ja Takimi i Parë

Ilir Meta ka nisur sot punën e tij si presidenti i ri i vendit. Takimin e parë zyrtar Ilir Meta do ta nisë sot...

Rrëfimi interesant dhe prekës i Shaqirit: Ja pse mbaj dy flamuj në këpucët e...

Xherdan Shaqiri ka bërë një rrëfim prekës rreth jetës së tij dhe karrierës si futbollist. Futbollisti i kombëtares së Zvicrës, që po luan Botërorin e...

Vetëvritet 19-vjeçarja u hodh nga ballkoni

Një 19-vjeçare i dha fund jetës në orët e para të së premtes në qyetetin e Fierit, duke u hedhur nga kati i 8....

Modelja ‘hap portën’, a do të shënojë Andre Silva?

Ajo quhet Barbara Francesca Ovieni dhe është një nga modelet më të bukura italiane. Me një bukuri mesdhetare dhe me forma mjaft seksi, Barbara ka...

Ali Ahmeti mbështet zgjerimin e shumicës parlametare

“Bisedimet për zgjerimin e shumicës parlamentare kanë vazhduar edhe gjatë kësaj fundjave, ndërsa procesi i plotë pritet të përfundojë në fund të këtij muaji”,...

Më të shikuara!