Sunday, August 18, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

I ngec organi gjenital në çelsin 14-ësh, do habiteni se çfarë i bëjnë doktorët

Një burrë nga Kina ka qenë protagonist i një prej ngjarjeve më të dhimbshme për burrat, njëkohësisht dhe qesharake. 37-vjeçari, pasi kishte futur penisin e...

A është kjo femra më simpatike shqiptare?

Jemi racë e bukur. Kjo është frazë e njohur, e që nuk është veç e thënë sa për qejf, por një e vërtet e...

Ish Drejtori i DSK Goran Grujovski Dhe Boshkovski Kanë Ikur

Njësiti policor Alfa mbrëmë nuk arriti që t’i gjejë në shtëpitë e tyre ish drejtorin e Drejtorisë së Pestë të DSK-së, Goran Grujovski dhe...

Eksluzive: Shqiptarët në Maqedoni 47%

Më në fund shpaloset e vërteta e madhe, shqiptarët në Maqedoni jo që nuk janë numri dy i popullsisë, por janë numri një, 47...

“Politico”: Inteligjenca hungareze e përfshirë në arratisjen e Gruevskit

Shërbimi Informativ Hungarez është i përfshirë në lehtësimin e arratisjes së ish kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevski, shkruan gazeta Politiko në Bruksel, duke cituar deklarata...

Më të shikuara!