Sunday, April 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Fahri Balliu: Zoran Zaev, aq i thjeshtë ndërsa ka hyrë në histori

Nga Fahri Balliu E solli puna e kërkimeve politike për çështjen shqiptare që të ndodhem në një takim me zotin Zoran Zaev, Kryeministër i Republikës...

Çfarë duan shqiptarët për të mos ikur nga vendi i tyre? – Vjen përgjigja...

Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim është përpjekur t`i japë përgjigje pyetjes “1 milion dollarëshe”: “Çfarë duan shqiptarët për të mos ikur nga vendi...

Tetovë, BMW-ja e përplas motoçikletën, një i lënduar

Në udhëkryqin në mes bul. e ,,Ilindenit,, me rrugën ,,166,, në Tetovë, më 27 maj rrethë ores 23.30 minuta, ka ndodhur aksident trafiku në...

Ilaçet e ndryshme mund të shkaktojnë trashje

Nëse merrni pilula kontraceptive dhe terapitë hormonale, ilaçe kundër depresionit, hipertensionit, artritit reumatid, migrenës, e deri tek ilaçet për sëmundje të zemrës, mos u...

Trump Dështon Me ‘Obamacare’, Braktiset Nga Senatorët

Edhe pse u zotua se do të zhbënte sistemin shëndetësor ‘Obamacare’, duket se Donad Trump ka dështuar. Tre senatorë republikanë, përfshirë John McCain, kanë votuar...

Më të shikuara!