Sunday, August 18, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Detaje nga vdekja e tmerrshme e 12-vjeçarit që u gjet pranë mbeturinave

Për më shumë se dy ditë familja nuk pati asnjë informacion për fatin e tij. E, 12-vjeçari K.I u gjet i vdekur pasditën e...

Halil Kastrati kërkon ndihmë financiare për shërimin e një 12 vjeçare jetime nga Shkup

Humanisti shqiptar Halil Kastrati, ka kërkuar ndihmë financiare për shërimin e një 12 vjeçare nga Shkupi, e cila është diagnostifikuar me tu.mor. Kastrati, ka bërë...

“Bija e Kusherina” vjen nga gjashtë motrat Mustafa

Motrat Mustafa janë këngëtare shumë të kërkuara në dasma dhe ahengje të tjera familjare. Jemi mësuar që t’i shohim aktive më shumë Sahiden dhe Safeten,...

Kjo është vjehrra e Ermal Fejzullahut, ajo sot feston ditëlindjen

Familja Fejzullahu gjithmonë ka qenë pjesë e medieve rozë. Përveç Sabri dhe Ermal Fejzullahut, një emër mjaft i përfolur është dhe bashkëshortja e Ermalit, Ariana. Ajo...

Eleni Foureira do të elektrizojë sheshin “Skënderbej” në Tiranë

Mesa duket ky vit është viti i koncerteve në Tiranë me artistët më të njohur jo vetëm ën Shqipëri, por edhe jashtë.Në fillim të...

Më të shikuara!