Sunday, September 15, 2019

Me 10% të votave të numëruara në të gjithë vendin, PD është duke pësuar...

Në mënyrë të pabesueshme, të dhënat e deritanishme tregojnë se Basha mund të thyejë një rekord që mendohej si i pamundur për t’u thyer,atë...

PS rritje historike, ja sa deputetë do të ketë, PD humbje katastrofale

Partia Socialiste është pranë një fitoreje historike, kjo dallohet qartë pas numërimit të mbi 20% të votave. Teksa janë numëruar 1127 nga 5362 kuti në...

Mbyllet zyrtarisht procesi i votimit

Ka rënë tashmë prej disa minutash gongu për përfundimin e procesit në të cilin shqiptarët kanë dhënë notën e tyre për partitë politike. Votimi është...

Fitër Bajrami në Tiranë,Xhirime me Dron (video)

Pamje ekskluzive. Shikojeni me zë deri në fund dhe falenderoni Zotin të përlotur. Ky është triumfi i dashurisë dhe sakrificës. Gëzuar Fitër Bajramin!   https://www.facebook.com/GazmendAga/videos/728082570696697/

Zgjedhjet në Shqipëri: Plagoset anëtari i ILIR METËS

Një person që pretendohet të jetë eksponent i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Shëngjin është lënduar në një incident pranë një qendre votimi në...

Vëllai vret me thikë vëllanë në Ferizaj

Një 18-vjeçar ka vdekur si pasojë e plagëve të marra nga goditja me thikë që ia ka bërë vëllai i tij në një lagje...

Lajm tronditës për Ramush Haradinajn

Deputeti i zgjedhur nga Alternativa në kuadër të koalicionit LAA, Ilir Deda, ka thënë se të gjithë 30 deputetët e LAA-së mund të dalin...

Çka po ndodh kështu: Pas koalicionit PAN, prishet edhe LAA

Pikërisht për shkak të zgjedhjeve lokale, që do të mbahen më 22 tetor 2017, po shihet vështirë i realizueshëm koalicioni paszgjedhor për formimin e...

Mosmarrëveshje me gruan dhe nënën e saj, ia vë flakën shtëpisë

Policia në Pejë ka arrestuar një person pasi që pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten dhe vjehrrën e tij janë përleshur në mes veti duke...

Tronditet Kosova nga kjo ngjarje, vdes një femër dhe lëndohen katër të …?

Një femër ka humbur jetën në një aksident trafiku që ka ndodhur pasditen e së enjtes në fshatin Zajm të Klinës. Policia e Kosovës...

Lajmet e Fundit!

Pas takimit me Mickoskin, Ahmeti: Të vazhdojë komunikimi pozitë opozitë për të mirën e...

Ka përfunduar para pak minutash takimi mes kreut të BDI-së Ahmeti dhe të VMRO-së Mickoski ku janë biseduar shumë tema të rëndësishme për vendin...

Përfitimet që keni nga rrushi

Frutat në stinën e vjeshtës janë të shumëllojshme. Një ndër to është edhe rrushi i cili ka efekte në neutralizimin e celulitit, rrudhave dhe...

FOTO/ Prezantuesja superseksi po çmend futbollin anglez

Emma Louise Jones është prezantuesja superseksi që ka lënë pa fjalë jo vetëm tifozët e Leeds United por të gjithë fansat e futbollit në...

10-vjetori i Pavarësisë, Basha: Jemi të gjithë me mendje dhe me zemër në Kosovë

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka bërë një urim të veçantë për qytetarët e Kosovës, me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë. Përmes një statusi...

Strugë: Dorëzohet 22 vjeçari që vravau 23 vjeçarin dhe babain e tijë në Strugë

Strugalajm nga burime policore mëson se, sot rreth orës 18.40 në fshatin Pohum të Strugës personi me iniciale U.V.(1997) nga Pohumi, ka shtënë me...

Më të shikuara!