Sunday, June 16, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Zvicër: Temperatura deri -23 gradë

Mëngjesin e të dielës pothuajse në gjithë Zvicrën ka mbretëruar një mot me ngrica.Kjo, sigurisht ka qenë më e theksuar në zonat e larta...

Zaev të realizojë premtimet e dhëna në Poroj

Para një muaj për vizitë në Poroj pasë vërshimeve qëndroi delegacioni qeveritar i udhëhequr nga Kryeministri Zoran Zaev, ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi, ministri i Transportit...

Çmend meshkujt

Jem Wolfie është një tjetër në serinë e blogerëve të njohur dhe yjeve të fitnesit, edhe pse ajo është pasuar nga një milion njerëz...

Avokatja më seksi shqiptare godet sërish, tregon asetet bombastike e veshur vetëm me bikini

Pas disa muajve jo aktive në rrjete sociale, rikthehet Redona Koci. Ajo tashmë ka marrë epitetin e ‘avokates më seksi shqiptare’, pasi bukuroshja ka përfunduar...

Pemët Që Mbrojnë Trurin

Gratë, të cilat rregullisht konsumojnë portokaj, grejpfrut dhe limon, kanë 20 për qind më pak rrezik të pësojnë sulm në tru, tregon një hulumtim...

Më të shikuara!