Sunday, April 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Lukaku merr numrin e Ibras tek United

Sulmuesi belg ka zgjedhur numrin me të cilin do të luajë te Manchester United. Romelu Lukaku i është bashkuar Manchester Unitedit nga Evertoni para pak...

Bërthamat e kajsive mund t’ju vrasin brenda pak minutash…

Një skandal i madh ka përfshirë internetin, pas raporteve se bërthamat e kajsive po shiten si antikancerogjenë. Por pjesa më alarmante është se përbërja e...

Mbappe i kthen përgjigje Realit të Madridit.

Kylian Mbappe është padyshim njeriu i momentit në botën e futbollit. Djaloshi i artë, i cili u shpall fituesi i “Topit të Artë” për të...

Paditet Prokurorja e Përkohshme Arta Marku

Ende nuk janë bërë dy muaj qëkur Arta Marku ka marrë postin e përkohshëm të drejtueses së prokurorisë së përgjithshme të vendit, e vetëm...

Ikja e Gruevskit, skenar i VMRO-së dhe BDI-së ?

Çfarë mund të fshihet pas dështimit për marrjen e imunitetit të deputetit Trajko Veljanovksi? LSDM-ja dyshon në skenar të VMRO-DPMNE-së dhe BDI-së, ndërsa kjo e...

Më të shikuara!