Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Akili mëson kundërshtarin ndaj të cilit do të kërkojë medaljen e artë

Zhansay Kazsmagulov është kundërshtari i Akil Gjakovës për medaljen e artë në Grand Prix Tunis 2018. Xhudisti kosovar, Akil Gjakova, ka fituar në gjysmëfinale në...

Demiraj në krah të policisë: S’do ndalemi deri në pastrimin e plotë të...

Menjëherë pas operacioneve antidrogë në të gjithë vendin, ku janë sekuestruar dhjetëra ton kanabis, një reagim është përcjellë nga Ministri i Brendshëm teknik, Dritan...

Këngëtarja shqiptare do të bëj hapjen e natës finale të ‘Champions League’

Është një nga këngëtaret më të kërkuara të momentit, shkruan GazetaBlic.Flasim për këngëtaren me prejardhje shqiptare, Dua Lipa e cila do të bëj hapjen...

Flet Floriana Garo, muajt e shtatzënisë dhe detajet për emrin

Emisioni i sotëm i mëngjesit, “Chaud Patate” në Energy Radio, ishte më i ëmbël se kurrë. U fol për shtatzëni dhe beba. E kush mund...

Bahar bëhet një kaçurrele joshëse, fustani i saj ‘rrjetë’ do ta ‘shashtrisë’ Kemailin

Seriali turk, Më Fal ka kohë që është duke u shfaqur në televizionet shqiptare. Janë aktorët e kësaj telenovele që tashmë kanë marrë zemrën e...

Më të shikuara!