Sunday, August 18, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

VIDEO: “Luftë” mes gjarpërit dhe njeriut në një stacion policie

Kamerat e sigurisë të një stacioni policie në Tajlandë regjistruan betejën mes një gjarpri dhe një personi që qe ulur në dhomën e pritjes. Njeriu...

Tifozja spanjolle e Milanit di si të argëtohet në pishinë

Alicia Torres beson se është bërë tipi ëndërrimtar që është sot falë së ëmës. Në fëmijëri e konsideronin si “çun harram”, pasi shoqërohej shpesh...

Zbulohet ‘I Dashuri’ I Kallashit, Është Po Ai Që Dikur Dafina E Kishte!

Valltarja Donjeta Kasumi e njohur me nofkën artistike si Kallashi, mbrëmë ka zbuluar diçka që aspak nuk pritej! Zbulohet ‘I Dashuri’ I Kallashit, Është...

Prokuroria ka pranuar ekspertizën nga aksidenti tragjik në Llaskarcë

Në aksidentin tragjik që ndodhi në Llaskarcë në rrugën Shkup-Tetovë jetën humbën 15 persona Ekspertiza e autobusit të aksidentuar në Llaskarcë është e gatshme. Ekspertiza...

Eva Longoria nxjerr në shitje shtëpinë

Eva Longoria nxjerr në shitje shtëpinë e saj kundrejt 11,7 milionë dollarë. Duket se ajo nuk e ka pëlqyer shtëpinë e saj të re...

Më të shikuara!