Thursday, April 18, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Mediat greke: Terro.risti i Zelandës vizitoi Greqinë më 2016

Media greke “Kathimerini” ka shkruar rreth terro.ristit në Zelandë të Re, Brenton Harrison Tarrant. Sipas saj, Tarrant, akuzuar për su.lme vde.kjeprurëse masive në dy...

Fëmijët kanë vjedhur veturën dhe kanë rënë në gropë afër City Mall

Tre fëmijë kanë vjedhur një veturë të markës Pezho dhe kanë rënë me të në një gropë afër qendrës tregtare City Mall në Shkup,...

Baily takohet me kryetarin Ivanov

Presidenti i Republikës së Maqedonisë Gjorge Ivanov sot në “Vilën Biljana” në Ohër e priti ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Jess Baily. Në...

Tuna shfaqet pa grim dhe duket kaq ndryshe

Rastet kur personazhet publik shfaqen “acqua & sapone” janë aq të rralla, ose më mirë të themi të pamundura fare, sepse e gjithë jeta...

Misër të thekur dhe sallatë pule

Përbërësit: ▪ 2 lugë çaji vaj bimor ▪ 75 gram kokrra misri ▪ 2 lugë çaji krem qumësht ▪ 1 lugë çaji me uthull të verës së bardhë ▪...

Më të shikuara!