Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Këto janë dy vajzat që humbën jetën në aksidentin në dalje të Prishtinës

Katër punëtorë të një banke me kapital turk në Kosovë përderisa po ktheheshin nga ndeja e fundvitit të punës, dyshohet se janë vetaksidentuar mbrëmë...

Ronaldo mes PSG-së dhe Real Madridit, Mbappe e ka fatin e tij në dorë

Nëse Kylian Mbappe do të transferohet tek Real Madridi, atëherë me shumë mundësi Cristiano Ronaldo do të largohet nga “Santiago Bernabeu”. Është e përditshmja sportive...

Milikije Halimi reagon ndaj policëve që gjuajtën sot në Haraçinë

Pas njoftimit se policia e Haraçinës ka hapur zjarr ndaj dy personave që ka dashur t’i arrestojë, ka reaguar kryetarja e komunës së Haraçinës...

Jess ‘Thyen’ Rrjetin” !

Ajo së fundmi i përgënjeshtroi lajmet e rreme në Twiter duke thënë se lidhja e saj me Dom Lever është e rreme. Dhe ylli i...

Borë e dobët bie në disa pjesë të Maqedonisë

Komunikacioni nëpër rrugë po zhvillohet pa ndalesa, nëpër rrugë kryesisht të lagështa. Borë e dobët, që nuk mbahet në rrugë, bie në Manastir, Resnje,...

Më të shikuara!