Thursday, July 18, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Edhe Lorik Cana publikon foto me Dua Lipën, thotë disa fjalë për të

Të hënën është mbajtur një koncert i madh në Teatrin “Argentina” të Romës. Shumë nga fytyrat e njohura publike kanë kënduar në nderim të heroit...

“Shqiptari më i fortë” në Britani, në telashe

Shqiptari i shpallur si njëriu më i fortë i Britanisë, Jimmy Marku, akuzohet se është pjesë e një bande që kontrabandonte njerëzit. Mediat britanike shkruajnë...

Një natë e paharrueshme për Zvicrën, e demolon Belgjikën

Zvicra i ka dhënë sonte leksion Belgjikës në kuadër të Ligës së Kombeve. Zvicra e ka mposhtur Belgjikën 5 me 2, duke i befasuar...

Këngëtarja me origjinë shqiptare poston foto të nxehtë

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Ajo publikon gjithmonë pamje nga koncertet e saj apo...

Ky është çmimi marramendës i fustanit të Rita Orës!

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore Rita Ora, nuk ndalet së komentuari në shtypin rozë. Mbrëmë ajo ishte e pranishme në Kosovë e...

Më të shikuara!