Thursday, April 18, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Rinia e Gostivarit masovikisht përkrah Blerim Rekën

Rinia e Gostivarit masovikisht përkrah Blerim Rekën Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari, ka publikuar një fotografi me rinistët e këtij qyteti, duke i...

Nuk pranoi të lidheshin, ja çfarë i bën vajzës

Një 23-vjeçar ka rënë në pranga pas dhunës që ka ushtruar ndaj një bashkëmoshatareje. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme teksa D.L 23 vjeç, banues...

Britney Spears Shfaq Linjat Perfektë Trupore

Këngëtarja e hitit Toxic, ka postuar në rrjetet sociale video dhe fotot të saja duke ushtruar trupin, dhe shihet se princesha e muzikës pop...

Detaje të reja: Polici e kishte dërguar të miturën edhe në Shqipëri, kontakti i...

Në dhomën numër 5 të një moteli në Suharekë, sipas prokurorisë kishte ndodhur kontakti i parë imtim mes policit V.V. dhe vajzës, e cila...

Maqedoni – Shqipëri, UEFA vendos më 25 gusht

Qyteti se ku do të zhvillohet ndeshja kualifikuese për Botërorin “Rusi 2018”, ndërmjet Maqedonisë dhe Shqipërisë, që është programuar më 5 shtator, ende është...

Më të shikuara!