Saturday, June 15, 2019

Lajmet e Fundit!

E dinit? Ky është shteti më i pasur në Europë, por nuk ka aeroport...

Por ndryshimi nuk erdhi dhe aq shpejt sa ç’dëshironin. Në vitet 1960, familja që drejtonte vendin u detyrua të shiste pikturat shumë të shtrenjta....

Gomonja kapet para se të nisej për në Itali, me drogë

Një gomone 8 metra e gjatë është bllokuar nga policia në plazhin e Zvernecit. Ndërkohë dyshohet se ajo përdorej për transportin e drogës drejt Italisë. Gomonja...

Bilall Kasami nuk lëshon pe, ska marrëveshje me Lsdm-në

Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami nuk lëshon pe në lidhje me ndryshimet kushtetuese. Sipas informatave që ka siguruar Televizioni Koha nuk është arritur marrëveshje...

Vlorë, i plagosuri djali i një biznesmeni të njohur

Një atentat me eksploziv ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë. Shoferi mësohet se Ines Hajrulla dhe është djali i një biznesmeni. Bëhet fjalë për...

Italdesign dhe Nissan sjellin një makinë spektakolare

Italdesign ka zhvilluar dhe ndërtuar makinën Nissan GT-R50. Një sportive unike, e bazuar në Nissan GT-R NISMO, që do të prezantohet në Europë në korrikun...

Më të shikuara!