Sunday, April 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Në Tetovë, policia ka arrestuar 13 shqiptare

Gatë vikendit të kaluar, Ministria e Punëve të Brendshme në bashkëpunim me Drejtorinë e të Ardhurave Publike, Inspektoratin Shtetëror të Tregut dhe Inspektoratin Shtetëror...

Demiri: Gruevski u ndihmua nga njerëzit e tij në MPB

Në “Programin 200” që u transmetua sot në mbrëmje orën 22:00, ishte i ftuar edhe ish i burgosuri politik Aljadin Demiri ku foli mbi...

Me Poza Të Nxehta Nis Ditën Mihrije Braha

Për Mihrije Braha si duket vitet janë ndalur. Ajo edhe përkundër viteve që ka po duket shumë energjike dhe e freskët. Këngëtarja sot ka nisur...

Zaev: Rrogë mesatare prej 500 euro do të ketë, shteti do ketë sukses nëse...

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev sot në Veles theksoi se kompanitë e huaja mund të investojnë në Maqedoni vetëm nëse japin rrogë përkatëse të...

Tentoi të ik nga Maqedonia, Çavkov përfundon në Shutkë

Mitko Çavkov, ish-drejtori i Byrosë për Siguri Publike, është dërgur në paraburgim. Siç raportojnë mediat në gjuhën maqedone, Çavkovi ka tentuar të arratiset dhe për...

Më të shikuara!