Saturday, June 15, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Shtrenjtohen sërish çmimet e derivateve me dy denarë

Shtrenjtohen përsëri çmimet e karburanteve. Çmimet e benzinës dhe dizelit nga sot shtrenjtohen për dy denarë. Ky është vendimi i fundit i Komisionit Rregullator...

Prezantohen modelet e reja Huawei P20 dhe P20 Pro

Kompania Huawei në ngjarjen speciale në Paris prezantoi telefonat më të ri premium – P20 i P20 Pro. Richard Ju, shefi i kompanisë Huawei, prezantoi...

Selami: Modeli i Bashës i vjetëruar, braktisi demokratët

Kandidati për kryetar të PD-së, Eduard Selami, shprehet se modeli i rivalit të tij Lulzim Basha është i vjetëruar. Në emisionin ‘Kapital’, Selami tha se...

Vrasja e Devi Kasmit, ja sa mijëra euro u pagua oficeri i specialeve greke

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me arrestimin e autorit të dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit në Tiranë. Në një konferencë për mediat,...

Kaq para i ka Nora Istrefi në xhirollogari

Nora këndon në shumë vende, brenda dhe jashtë Kosovës dhe kjo të lë të kuptosh se edhe fiton mirë, shkruan “Kosovarja”. Këngëtarja atraktive nuk është...

Më të shikuara!