Sunday, August 18, 2019

Lajmet e Fundit!

Adelina Berisha veshur me fustanin ngjyrë kafe të ngushtë ‘tranon’

Këngëtarja Adelina Berisha njihet për linjat e saj trupore, shkruan GazetaBlic.Ajo është aktive në rrjete sociale, ku ndan postime të ndryshme.Së fundi në llogarinë...

Tom Cruise aksidentohet rëndë gjatë xhirimeve të ‘Mission Impossible 6’

Tom Cruise është bërë pjesë e një incidenti gjatë xhirimeve të Mission Impossible 6. Aktori i Hollywood theu kyçin e këmbës, ndërkohë që përpiqej të...

Ja cilat janë 5 dështimet dhe 5 arritjet e Qeverisë Zaev

Si rëndom, në fund të vitit, në fusha të ndryshme bëhet përmbledhja e ngjarjeve që kanë shënuar 12 muajt e kaluar, apo që kanë...

“Cmendet” Murinjo, përgatit 50 mln euro për Ivan Perisic

Merkato po vlen ende pa mbaruar Botërori dhe klubet e mëdha angleze, italiane e spanjolle janë hedhur në sulm. Lëvizja e Ronaldos nga Reali...

Erdogan takon Trumpin dhe Putinin në Paris

Presidenti turk, Rexhep Tjip Erdogan njoftoi sot se planifikon të takohet me homologët e tij amerikan dhe rus, Donald Trump dhe Vladimir Putin, gjatë...

Më të shikuara!