Sunday, February 17, 2019

Lajmet e Fundit!

Vendimi i radhës nga Haradinaj, Qeveria ua paguan ujin familjeve me social

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka njoftuar për vendimin e radhës që Qeveria e udhëhequr nga ai ka marr. Në një postim në Facebook, Haradinaj...

Dafina Zeqiri Publikon Këngën ‘Told ya’

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, ka publikuar këngën e saj më të re. ‘Told ya’ titullohet kënga e re e Dafinës, të cilën tashmë mund...

Kinezët japin 2,5 milionë euro hua të pakthyeshme për Maqedoninë

Republika Popullore e Kinës i ka dhënë një hua të pakthyeshme Maqedonisë me vlerë prej 2,5 milionë euro për realizimin e projekteve për nevojat...

Dëgjimi i muzikës i bën stërvitjet më të kënaqshme

Ushtrimet fizike janë interesante: disa njerëzve iu pëlqejnë, e disa tjerë i urrejnë stërvitjet. Por nëse jeni në kategorinë e dytë, atëherë mos u frikësoni...

Arrestohet polici dhe avokati në Durrrës, merrnin 2000 euro ryshfet

Një avokat dhe oficer policie janë vënë në pranga pas një hetimi disa mujor, për korrupsion. Siç njofton policia 40 vjeçari Devis Qana, avokat...

Më të shikuara!