Sunday, April 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Këtë mrekulli e hoqi nga tregu BMW (Foto)

Esa Mustonen nga Franca, e ka dizajnuar formën se si do të dukej sot BMW Z3 M, sikur mos të hiqej nga prodhimi më...

Perime dhe pemë të freskëta apo të ngrira: Shkencëtarët kanë konstatuar cilat janë më...

Disa materie ushqyese, siç është vitamina C, konsiderohen termikisht “labile”, që do të thotë se përbërësit ushqyes mund të zhduken gjatë procesit të zierjes. Pemët...

Biondja më seksi e rrjeteve sociale?

Modelja amerikane, Lindsey Pelas, ka treguar edhe njëherë pse konsiderohet biondja më seksi e rrjeteve sociale... Bukuroshja e cila jeton në Los Anxhelos, ka realizuar...

Burrat me mbipeshë, kanë mundësi më të mëdha të ngjizin djem

Studimi i bërë nga Universiteti Peking, ka zbuluar se meshkujt me mbipeshë dhe obez, kanë mundësi më të mëdha, të bëhen me djem. Në hulumtimin...

Ky test ju tregon a jeni të varur ndaj pornos

Varësia ndaj pornografisë prekë një pjesë të vogël të popullsisë globale dhe studiuesit tani kanë gjetur një mënyrë për ta matur varësinë. Miliona njerëz nëpër...

Më të shikuara!