Sunday, April 21, 2019

Lajmet e Fundit!

Daçiç i këndon Erdoganit këngën “Osman Aga”

Shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçiq duket se nuk e ka ndërmend të largohet nga mikrofoni, pasi ai mbrëmë është munduar ta ndez atmosferën...

Kjo është videoja e Marina Vjollcës që po çmend rrjetet sociale

Jemi vetëm në pranverë, por Marina Vjollca ka nisur të mendojë që tani për plazhin. Moderatorja e famshme ka kaluar një vit të mbushur...

Arrestohen tre persona për trafik droge në Gostivar

Tre persona me inicialet T.A (45), A.Z (42), A.I (39), nga qyteti i Gostivarit janë arrestuar pasi u janë gjetur në posedim tre kilogramë...

Arta Nitaj s’ka të ftohtë! Shfaqet tejet provokative nga vetura

Në këto ditë të ftohta as aktorja Arta Nitaj nuk e ka probem të zhvishet. Në një fotografi të publikuar në Instastory ajo shihet tejet...

Titulli spektakolar i gazetës italiane për shortin e Champions-it

Dje është hedhur shorti i Champions League ku dy ekipet italiane Roma dhe Juventus kanë rënë përballë Barcelonës dhe Realit. Gazeta italiane ‘Gazzetta dello Sport’...

Më të shikuara!