Saturday, June 15, 2019

Lajmet e Fundit!

Flet Floriana Garo, muajt e shtatzënisë dhe detajet për emrin

Emisioni i sotëm i mëngjesit, “Chaud Patate” në Energy Radio, ishte më i ëmbël se kurrë. U fol për shtatzëni dhe beba. E kush mund...

Rryma i merr jetën 12 vjeçarit nga Luboteni

Me 04.12.2018 në ora 18.40 në SPB Shkup, nga Spitali e përgjithshëm i qytetit “Shën Naum Ohri”, është lajmëruar se tek to ka ardhur...

Kërkohet arrestimi i Hashim Thaçit nga qeveria Haradinaj

“Një njeri që dihet publikisht dhe zyrtarisht që ka qenë informator dhe bashkëpunëtor i një shërbimi të huaj sekret, nuk mundet të ushtroj funksion...

Sindi Arifi reklamon për “Manor”, kompaninë më të madhe të dyqaneve në Zvicër

Sindi Arifi, modelistja me origjinë shqiptare po vazhdon me sukseset e saj në fushën e modelimit në Zvicër. Arifi nuk ka të ndalur me...

Pacienti i bie kitarës dhe përdor telefonin, derisa po operohej në tru (Video)

Taskin Ibna Ali i ka rënë kitarës dhe përdorte telefonin, teksa ndodhej në tavolinën e operimit në një spital të Indisë. Muzikanti 31-vjeçar, që po...

Më të shikuara!