Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Vjedh paratë në xhaminë e Tetovës një djalë nga Shqipëria

Dje rreth orës 21.00, 28 vjeçari K.K. nga Tetova, ka paraqitur se dy orë më herët, në oborrin e xhamisë Tabhane, e cila gjendet...

“Ahmeti i kundërpërgjigjet Selës ” Jeni bërë shumë liderë në opozitë, nuk di cilit...

Pas ftesës publike të Liderit të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela që përmes një prononcimi për Zhurnal ia bëri kreut të BDI-së, Ali Ahmetit...

TAV do të investojë 45 milionë euro në Maqedoni

Janë konfirmuar prioritetet për investimin prej 45 milionë eurosh në Maqedoni të TAV-it në pajtim me marrëveshjen për koncesion për aeroportet e Maqedonisë, në...

Ja sa ujë duhet të pini në bazë të peshës që keni

  Të gjithë e dimë se çdo ditë duhet të konsumojmë sasi të caktuar të ujit, në mënyrë që organizmi të funksionoj siç duhet.Nëse këtë...

Klinika “Zhan Mitrev” certifikohet për cilësi të lartë të shtëpive të shëndetit

Klinika “Zhan Mitrev” është akredituar nga Agjencia për cilësi dhe akreditim të shtëpive të shëndetit, me certifikatën e cilësisë. Gjatë dhënies së certifikatës për doktor...

Më të shikuara!