Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Demi Rose, Kjo Femër Kaq e Kompletuar!

Modelja e famshme, nuk di gjë tjetër veçse të provokojë. Demi Rose ka shpërndarë fotografinë e radhës në llogarinë e saj në Instagram. Aj veshur mbanë...

Profesoresha Kolozova nuk mund ta dëgjojë Zaevin (VIDEO)

Një pjesë e prezantimit të Kryeministrit në debatin publik për ndryshimet kushtetuese u shpërnda në rrjetet sociale, kjo video në të cilën profesoresha Katerina...

FBI dhe ekspertët britanikë e gjermanë marrin dosjet e pasurisë së politikanëve

Zbatimi i reformës në drejtësi po hyn në një fazë shumë të rëndësishme në Shqipëri. Një ndër pikat themelore të kësaj reforme është dhe...

Të tradhtuar nga jeta luksoze

Një shqiptar dhe një italian, të njohur me nofkën “Templarët e Osimos” janë arrestuar nga karabinierët, të cilët kanë sekuestruar edhe 1.1 kilogram kokainë...

Zaev: Do shlyhen borxhet e rrymës deri në vitin 2006

Kryeministri Zoran Zaev në Ohër paralajmëroi se Qeveria planifikon të shlyej borxhe të qytetarëve për rrymën elektrike. Bëhet fjalë për fatura që kanë arritur...

Më të shikuara!