Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Demi sa joshëse! Dhurata e radhës për 6.4 milionë fansa

Fama e saj është në rritje të vazhdueshme dhe kjo reflektohet më së miri në “Instagram”, ku ka arritur tashmë 6.4 milionë ndjekës. Demi është...

Thaçi dekoron edhe Bernard Kushnerin për kontributin e dhënë për Kosovën

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është takuar sot me ish shefin e diplomacisë franceze dhe ish shefin e UNMIK-ut, Bernard Kushner duke kujtuar periudhën...

Kumbulla dhe vlerat e saj ushqyese

Kumbulla është një pemë që rritet gjërësisht në vëndin tonë, sidomos në qytetin e Korçës. Fruti i kumbullës përmban pak kalori (rreth 40), kështu që...

Kthehete sistemi i raketave kundër breshërit në Maqedoni

Sikur qendra e radarit Gjurishte të ishte në funksion, do të kishte paralajmërim të mëhershëm të vërshimeve në Stajkovc, thuajse para dy viteve. Kjo është...

Më Ndihmoni: 2 Makina Më Kanë Bllokuar Rrugën Brenda Tunelit

Në kohën kur Policia e Shtetit ishte në operacion për kapjen e personave në kërkim dhe bllokimin e mjeteve të blinduara, një telefonatë ka...

Më të shikuara!