Friday, August 23, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Paralajmërohen përmbytje të tjera, ja zonat e rrezikuara

Ndërsa duket se ka rënë rreziku i përmbytjeve në zonën e Vlorës dhe Fierit, pasi niveli i Vjosës nuk do të rritet, duket se...

Shpend Ahmeti jep dorëheqje nga pozita e deputetit

Kryetari i Prishtinës i cili në zgjedhjet e 11 qershorit ishte kandidat për deputet nga radhët e Vetëvendosjes ka marr një vendim që të...

Bakoyannis: Tsipras ka siguruar 151 vota për ratifikimin e marrëveshjes

Ish-ministrja e Jashtme të Greqisë, Dora Bakoyannis, për televizionin grek “Sky” tha se kryeministri Alexis Tsipras vetëm se ka siguruar 151 vota për marrëveshjen...

Shorti i Championsit dhe blerja e Neymar? Zidane lëshon përgjigjen e tij

Zinedine Zidane është shfaqur në konferencë sot para ndeshjes që Real Madridi do të zhvilloi ndaj Gironas. Trajneri francez e ka anlizuar edhe shortin...

Tenton të trafikojë kanabis drejt maqedonisë, arrestohet në kufi

Tenton të trafikojë drejt Maqedonisë 7,2 kg bimë të dyshuar narkotike Cannabis Sativa. Policia Kufitare kap dhe arreston në flagrancë në kufirin e gjelbër, një...

Më të shikuara!