Këngëtarja shqiptare ka djalin 20 vjeç dhe askush nuk e dinte

0
428

Ajo u bë e famshme në tregun muzikor shqiptar disa vite më parë me pjesëmarrjen në ‘Top Fest’ dhe vetëm pak më vonë, do të mësohej se ajo në fakt ishte motra e këngëtarit dhe producentit të njohur, Stine.

Por me siguri të paktë janë ata që e dinë se këngëtarja Alida Duka është gjithashtu nënë dhe djali i saj është jo pak, por plot 20 vjeç.

Një gjë të tillë Alida e ka zbuluar në studion e emisionit ‘Xing me Ermalin’, ku ajo ka treguar histori komike si dhe detaje për jetën e saj private.

SHARE