Britanikja “Ngrohë” Spanjën, Nxjerr Format Shpërthyese

0
400

Ajo fitoi famë në “Love Island” vitin e kaluar, ku u përfol për marrdhënie seksuale.

Të mërkurën, Katie Salmon tregoi se pse arriti të bëhej e njohur, derisa po pushonte në Ibiza me një shoqe, shkruan Daily Mail

22-vjeçarja tregoi format e saj sensacionale me bikini dy-copëshe, me të cilat i la pak vend imagjinatës.

Gjoksi i saj bombastik dhe i ekspozuar me kujdes, bëri që sytë e të gjithë pushuesve të ishin tek ajo.

SHARE