Vdekje e Dyshimtë Në Gjilan

0
234

Një person nga Gjilani raportohet se ka qëlluar veten me armë zjarri dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor, ku pasi ka arritur në QKUK ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje është gjetur një pistoletë me shtatë copë fishekë dhe një gëzhojë e cila dyshohet të jetë përdorur në rast. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion.

SHARE