Bomba Nukleare e Krenarit!

0
201

Edhe pse nuk e kanë pranuar publikisht se janë në lidhje, Luana dhe Krenari po i hedhin poshtë këto dyshime me komentet në rrjetet sociale.

Në foton e fundit që ka postuar në Instagram ku vjen me bikini superseksi, ka komentuar edhe i dashuri i saj.

Ai madje i ka ndërruar emrin duke e quajtur ‘bombë’.

“Bombë nukleare do i shkonte më shumë përshkrimit të kësaj fotoje. Foto ime e preferuar”, ka komentuar Krenari.

SHARE