Ky mashkull për inati të kujt hyn në mes Kidës dhe Baby G !

0
192

Janë këta tre anëtarët e labelit ‘On Records’ është Christian Lekaj që ndryshe njihet si Chris njëri nga hit bërsitë e shumë këngëve jo vetëm të prestarëve të grupit të tyre por edhe shumë këngëve të tjera e njëra ndër to ishte edhe kënga pjesëmarrëse në festivalin e 53-të të RTSH-së në interpretim të Linda Halimit e që pretendohej që kjo këngë të shkoj për në ‘Eurovision’, këngë kjo e punuar nga Zzap & Chris por që nuk arriti të merre votat e duhura, shkruan Kosovarja.

Ë janë të lidhur aq ngushtë antarët e labelit janë edhe shumë imazhe që ata sjellin kohë pas kohe si nga ana e këngëtarëve por edhe bashkëpunëtorëve tjerë të ngushtë. Më anë të kësaj fotografie që Chris ka sjell më dy këngëtaret shumë të dashura për një publik të tërë. Ajo që të bije në sy është mbishkrimi i djaloshit që ka lënë në këtë fotografi e këtë e ka bërë normal se me shaka ndaj partnerit të tij të pa ndashëm në punë Zzap. Përndryshe Kida dhe Baby G kane pak kohë që kanë sjell projektet e tyre të cilat janë pritur mjaft këndshëm.

 

SHARE