Bleona pa ‘cenzurë’, del e zhveshur nga vaska (FOTO)

0
405

Këngëtarja Bleona Qereti e pakënaqur me suksesin në Shqipëri, disa vite më parë kishte udhëtuar drejt Amerikës për ta realizuar ëndrrën e saj

Prej asaj kohe, Bleona po qëndron atje, por nuk mund të themi që është shumë aktive në muzikë.

Atë e kemi parë të jetë e pranishme në disa prej eventeve më të njohura botërore dhe në disa prej tyre u komentua për (zh)veshjen e saj.

Por, këtë gjë këngëtarja nuk e ka fare problem ngase llogaritë e saj në rrjete sociale i ka të mbushura përplot me foto të tilla në të cilat shfaqet tejet provokuese.

E një të tillë e ka shpërndarë në postimin e saj të fundit, ku u shfaq e zhveshur në vaskë dhe e mbuluar me disa aksesorë.

SHARE