Leonora Jakupi shumë shpejt nuse

0
238

Këngëtarja Lenora Jakupi padyshim se ka shkëlqyer me dukjen e saj në dasmën e mikut Labit.

Ajo para kamerës së emisionit ‘Mirage’ i ka uruar çiftit gjitha të mirat ndërsa ka zbuluar edhe diçka për vete.

E pyetur se kur e ka në plan ajo të martohet, përgjigja e Leonorës la të kuptojmë se nuk ka mbetur edhe shumë dhe atë do ta shohim shpejt nuse.

SHARE