Ines Trocchia, një tjetër modele e Playboyt që bën tifo për Interin

0
231

Duelet e mëdha në botën e futbollit gjithnjë e më shumë po tërheqin vëmendjen e modeleve të bukura

Njëra prej tyre është Ines Trocchia, e cila është një tifoze e flaktë e Interit.

Dhe derisa sonte (e shtunë) zhvillohet derbi ndërmjet Napolit dhe Nerazzurrëve, ajo ka dashur që t’i frymëzojë paksa lojtarët e skuadrës së saj të zemrës.
E veshur tejet atraktive me simbolet e Interit, 23-vjeçarja është kujdesur që t’i motivojë zikaltrit për triumf.

Për më shumë, ajo do të jetë e pranishme në stadiumin San Paolo për t’i mbështetur Nerazzurrët.

Në rast të fitores kundër Napolit, Interi do të ngjitet në krye të tabelës së Serie A. Mirëpo, napolitanët kanë njohur vetëm fitore deri më tani në kampionatin italian.

SHARE