Biondja më seksi, mahnit me format në të brendshme

0
211

Ajo është e njohur për stilin e saj të veçantë, që e shfaq në Made in Chelsea.

Por Georgia Toffolo tregoi anën e saj më seksi të hënën, derisa pozoi në reklamën për With love Lilly

Ylli u shfaq e mahnitshme e veshur në të brendshme me dantella, duke treguar format tejet seksi trupore.

Bukuroshja shfaqet në të brendshme të kuqe dhe të zeza.

SHARE