Modelja ‘hap portën’, a do të shënojë Andre Silva?

0
230

Ajo quhet Barbara Francesca Ovieni dhe është një nga modelet më të bukura italiane.

Me një bukuri mesdhetare dhe me forma mjaft seksi, Barbara ka përfunduar shpesh në qendër të vëmendjes dhe është përfolur për romanca me futbollistë të Serisë A.

Pjesë e futbollit është edhe objektivi i saj i radhës. bëhet fjalë për sulmuesin portugez të Milanit, të cilin Barbara e cilëson si futbollistin më të bukur të momentit.

Modelja, e cila ka pozuar edhe për ‘Play Boy’-n, e hodhi topin në fushë, ndërsa tani i takon sulmuesit të kuqezinjve, të’a dërgojë në rrjetë atë.

SHARE