Fjolla Morina rrëmben vëmendjen me sesionin e fotove provokative

0
245

Fjolla Morina ka realizuar një sesion mjaft provokativ fotografik. Këngëtarja po realizon një projekt të ri dhe shumë shpejt ajo pritet të sjellë risi.

E në paraprirje të projektit të ri muzikor, këngëtarja ka sjellë një fotosesion ku duket tejet seksi. Në të të zezë e me transparencë, e flokë të lëshuara, Fjolla tregon pse është prej këngëtareve më joshëse.

Fjolla së fundmi është ‘single’ e pa të dashur, por shumë u përfol për jetën private pas ndarjes nga ish i dashuri.

Këngëtarja do të publikojë së shpejti projekt me këngëtarin e ri Muma, me të cilin po ashtu ka provokuar.

Fjolla ka marrë një çmim në Zhurma Shoë, duke kurorëzuar punën e saj gjatë këtij viti.

SHARE