Ivanka feston përvjetorin e martesës

0
189

Ajo dhe Jared Kushner festuan tetë vjet të martesës këtë të mërkurë

35 vjeçarja dhe burri i saj një vit më i vjetër, janë bashkë që nga viti 2005, dhe ishin martuar më 25 tetor 2009.

Ata ishin martuar pesë ditë para ditëlindjes së Ivankas.

Për më shumë, çifti i Washingtonit e shoqëroi këtë ditë edhe me nga një postim të njëjtë në Instagram, ku publikuan një foto të dasmës së tyre.

SHARE