Adelina Tahiri me dedikim të veçantë

0
204

Adelina Tahiri në çdo intervistë të saj tregon se sa shumë është e lidhur me familjën e saj.

Pika e saj e dobët janë motra dhe vllau por duke mos lënë prapa as prindërit.

Ajo së fundi përmes rrjetit social “Instagram” ka postuar një dedikim të vecantë për babain e saj të cilit ia ka bashkangjitur edhe një fotografi.

“I dashur baba, ndoshta do ta gjejë princin tim një ditë, por ti gjithmonë do të mbetesh mbreti im” ka shkruar Adelina.

SHARE