Arberie Hadergjonaj e tepron, duket si një vajzë 20 vjeçare

0
398

Arberie Hadergjonaj është këngëtarja e njohur e cila ka vite në skenë por nuk ndryshon asnjëherë.

Ajo ka ruajtur shumë rinën dhe freskinë e saj dhe duket se kështu do të vazhdojë për një kohë të gjatë.

Ajo sot ka postuar një video në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën dukej shumë bukur.

⚫️⚪️😘

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) on

 

SHARE